فمی لاکت؛ پروبیوتیکی برای کاهش وزن؟!

فمی لاکت یک پروبیوتیک و پری بیوتیک مفید برای تمام اعضای خانواده است

فمی لاکت چیست؟

در دستگاه گوارش انسان تعداد بسیار زیادی باکتری وجود دارد که بیشتر آنها باکتری های مفید هستند و فلور میکروبی نامیده می شوند. این باکتری ها در حفظ توازن دستگاه گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن نقش موثری دارند. فلور میکروبی بدن تحت تاثیر عوامل متعددی دچار دگرگونی و عدم تعادل می شود. این عوامل شامل تغییرات رژیم غذایی، افزایش سن، مسافرت، استرس و فشارهای روانی، انواع بیماری ها و مصرف داروهای مختلف به خصوص آنتی بیوتیک می باشند. این عوامل تعادل میکروبی روده را به گونه ای تغییر می دهند که تعداد باکتری های دارای پتانسیل بیماری زایی افزایش یافته و سلامت میزبان به خطر می افتد. در نتیجه باعث پدید آمدن اختلالات گوارشی (مانند اسهال، یبوست، علائم سوهاضمه، اختلال در جذب مواد غذایی، مقاومت به انسولین و...) و مشکلات ناشی از تحریک بیش از حد سیستم ایمنی (مانند آلرژی، اگزما، درماتیت و...) می گردند.

"فمی لاکت" باکتری های سودمند دستگاه گوارش هستند که با بازسازی فلور میکروبی دستگاه گوارش اثرات محافظتی متعددی را در بدن اعمال می کنند و سبب پیشگیری و بهبود این مشکلات می گردند.

 

آیا فمی لاکت لاغر کننده است؟!

از جمله تاثیرات مثبت این ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) می­توان به کمک به فرآیند بهبود بیماری های روده ای و دردهای شکمی اشاره کرد.هم چنین در کنار این ویژگی فمی لاکت توانسته در رابطه با کنترل و تنظیم قندخون و بهبود کارایی دستگاه گوارش تاثیری مثبت و تنظیم گر داشته باشد که این مهم در میان مدت و بلندمدت به طور حتمی بر فرآیند لاغری و کاهش وزن اثرگذار بوده و تسهیل گر این فرآیند خواهد بود.

 

فمی لاکت و خواص ویژه

از جمله جدی ترین و مهم ترین خواص و مزایای این کپسول سین بیوتیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. رفع انواع اسهال شامل اسهال های ویروسی، مسافرتی و...
  2. بهبود دردهای شکمی و نفخ
  3. کمک به افزایش سرعت دوره نقاهت و بهبود بیماری های روده ای
  4. کمک به فرآیند کنترل دیابت و قندخون در بدن مثل کاهش مقاومت به انسولین
  5. بهبود و تقویت قوای جسمانی