تقویت سیستم ایمنی تنها راه پیشگیری از ابتلا به آنفولانزا و انواع بیماری های ویروسی

ویروس کرونا درحال شیوع در تعدادی از شهرهای کشورمان است. دانشمندان در سراسر جهان برای یافتن درمان قطعی و درنتیجه ریشه کنی این ویروس درحال مطالعه و آزمایش هستند اما تاکنون موفق به یافتن راهکاری برای درمان این ویروس نشده اند.

از این رو یکی از بهترین و موثرترین راه برای پیشگیری، جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری های ویروسی و کمک به درمان آنها، تقویت سیستم ایمنی است. برای افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن در کوتاه ترین زمان ممکن، مصرف مکمل های پروبیوتیک راهکاری بسیار موثر است.

شما می­ توانید با تهیه بسته خانواده تقویت­ کننده سیستم ایمنی تمام اعضای خانواده خود را در برابر تهدید آتی به نوعی مصون نمائید.

محصولات لاکتوکر، فمی لاکت و فمی لاکت توپلاس با دارا بودن کانت بالایی از باکتری های مفید، موجب تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن، به ویژه در زمان شیوع بیماری های عفونی و ویروسی می گردند.

محصولات کیدی لاکت و کیدی لاکت زینک با برخورداری از مناسب­ترین سویه های باکتری­های مفید برای کودکان و همچنین ماده معدنی «روی یا زینک» که از شایع ترین راهکارهای درمانی برای سرماخوردگی های متداول کودکان است، می­توانند نقش بسزایی در حفظ سلامت و ارتقای قوای سیستم ایمنی کودکان شما در برابر ویروس خطرناک کرونا داشته باشند.

محصول روژویت، ویال خوراکی ژل رویال دارای ۲۰۰۰ میلی گرم ماده موثره می باشد که به عنوان یک ماده‌ی طبیعی اثربخش در افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن در برابر انواع بیماری ها به شما کمک میکند.

با رعایت بهداشت و مصرف فرآورده های طبیعی و پروبیوتیک شرکت زیست تخمیر، سیستم ایمنی شما درمقابل انواع بیماری ها مقاوم خواهد شد.