بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 5 اسفند 1397 در ساعت 14 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

 

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری شنبه (  4 اسفند ماه ) با حضور در پارک علم و فناوری پردیس در جمع مدیران شرکت های دانش بنیان و نوآفرین سخرانی کرد.

روحانی افزود: بعضی وقت‌ها ماشین، کار را عادلانه‌تر و دقیق‌تر از انسان انجام می‌دهد. ماشین کمتر اشتباه می‌کند و گاهی وقت‌ها هوش مصنوعی از هوش طبیعی دقیق‌تر است. علم و فناوری در مواقعی می‌تواند نقص‌های احتمالی را برطرف کند و این بسیار مهم است.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود با قدردانی از تلاش های فعالان حوزه دانش بنیان گفت: قول من به شما این است که تلاش می‌کنیم روابط دولت با این بخش را راحت‌تر و تسهیل و نیازهای شما را برآورده کنیم. ما باید محیط را برای فعالیت‌های علمی و دانش‌بنیان مساعد و مناسب کنیم. امیدوارم با فعالیت شما در آغاز دهه پنجم انقلاب در عرصه علم و دانش در منطقه سرآمد باشیم.

شایان ذکر است قبل از صحبت های رئیس جمهور، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، ضمن خبر مقدم به رئیس جمهور و هیات همراه به معرفی فعالیت ها و دستاوردهای این مجموعه پرداخت و از حمایت های دولت تقدیر کرد.

 

 همچنین سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با بیان رشد قابل توجه شرکت های دانش بنیان و استارت آپی در دولت دوازدهم بر استمرار این روند تاکید نمود.

 

 خانم دکتر سحر بهمنی مدیر عامل شرکت دانش بنیان زیست تخمیر به نمایندگی از شرکت های دانش بنیان به بیان دیدگاه ها و راه کارهای خود در کمک و تسهیل ارتباط شرکت های دانش بنیان با بازار در پارک علم و فناوری پردیس پرداختند.