بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مهر 1397 در ساعت 9 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

سلامت روده و عملکرد متعادل و مناسب آن، نقش مهمی در سلامتی شما ایفا می کند. اگر شما در حال حاضر مبتلا به اختلالات روده ای هستید، یکی از بهترین راههای بازگرداندن سلامتی به دستگاه گوارشتان استفاده از مکمل ها است. میلیاردها یا حتی تریلیون موجودات زنده یا میکروب هایی که در بدن ما زندگی می کنند در بهبود عملکرد و سلامت روده نقش مهمی دارند، زیرا این موجودات از هرگونه حساسیت غذایی، التهاب، اگزما و سایر مسائل مربوط به هضم جلوگیری می کنند. مواد غذایی که ما می خوریم مطمئنا برای حفظ سلامت روده های ما کافی است، اما گاهی اوقات برای تقویت عملکرد روده و تسریع در زمان بهبودی بیماری، نیاز به درمانگرهای کمکی داریم که عوارض منفی نداشته باشند و حتی الامکان طبیعی باشند. مکمل های پروبیوتیکی یکی از بهترین درمانگرهای بیماری های روده به شمار می آیند.

مکمل های پروبیوتیکی

 

یکی از رایج ترین و موثر ترین راه های تقویت سلامت روده شما، مصرف مکمل های پروبیوتیک است. تحقیقات و مطالعات بی شماری نتیجه گرفته اند که پروبیوتیک ها نقش مهمی در حفظ باکتری های خوب در روده ها دارند و بنابراین عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشند. پروبیوتیکها گونه های مختلفی دارند که هرکدام از آنها  چندین مزیت سلامتی را به همراه می آورد. به عنوان مثال، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس میتواند تعادل سالم باکتریهای خوب و بد را حفظ کند و عملکرد سیستم ایمنی را بهبود بخشد. برای انتخاب مکمل پروبیوتیکی مناسب باید به تنوع پروبیوتیکی، تعداد (کانت)آنها و شرایط تهیه و نگهداری محصول توجه نمود.

محصولات پروبیوتیکی شرکت زیست تخمیر، مناسب برای رده های سنی مختلف (کودکان، بزرگسالان و سالمندان)، حاوی انواع مختلفی از گونه های پروبیوتیکی برای رفع مشکلات گوارشی، تقویت سیستم ایمنی و بازگرداندن تعادل به فلور نرمال روده است.

guthealthlab.com