بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 24 شهریور 1398 در ساعت 14 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بازگشایی مدارس و بازگشت بچه ها به مدرسه معمولا با بیمار شدن آنها و انتقال بیماری از یک دانش آموز به دیگری در کلاس های درس همراه است. این سیکل معیوب باعث تضعیف سیسم ایمنی کودکان شده و معمولا چندین روز آنها را از تحصیل عقب می اندازد تا به بهبودی کامل دست یابند.

والدین می توانند برای کمک به کودکانشان و بهبودی سریعتر آنها از پروبیوتیک ها در زمان درمان آنتی بیوتیکی بچه ها استفاده کنند. آنتی بیوتیک ها معمولا هم باکتری های مفید و هم مضر را از روده حذف می کنند و تعادل باکتریایی دستگاه گوارش را برهم میزنند. پروبیوتیک هایی مانند کیدی لاکت و کیدی لاکت زینک می توانند به ترمیم و بازگشت تعادل باکتری های مفید دستگاه گوارش کودکان کمک می کنند.

کیدی لاکت پروبیوتیک مخصوص کودکان است که می تواند فواید زیادی برای دستگاه گوارش بچه ها داشته باشد، حتی اگر درحال مصرف آنتی بیوتیک نباشند. باکتری های مفیدی که به طور طبیعی در دستگاه گوارش کودکان وجود دارند می توانند به هضم غذا، از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا، تولید ویتامین های ضروری ،تقویت عملکرد سیستم ایمنی و... کمک کنند.

میکروارگانیسم های موجود در کیدی لاکت جزء همان باکتری های مفیدی هستند که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارند.

 

کیدی لاکت باعث تسهیل عوارض جانبی ناخوشایند آنتی بیوتیک ها، بازگرداندن تعادل باکتری های مفید، به خصوص باکتری هایی که برای دستگاه گوارش کودکان مفیدند، حفاظت از سیستم ایمنی کودکان و تنظیم عملکرد دستگاه گوارش آنها می شود. این فرآورده پروبیوتیک را به برنامه غذایی کودکان بیافزایید تا هنگامی که بچه ها در فصل پاییز به مدرسه بازمیگردند از سلامتی و حال خوب آنها اطمینان داشته باشید.

محصول کیدی لاکت زینک علاوه بر دارا بودن باکتری های مفید، در هر ساشه حاوی 5 میلی گرم زینک می باشد. مصرف این فرآورده پروبیوتیک ها به دلیل دارا بودن مکمل زینک (روی) در بهبود علائم گاستروانتریت موثر می باشد. کمبود زینک در میان بیشتر کودکان کشورهای درحال توسعه شایع می باشد و به دلیل کمبود این مکمل شیوع اسهال نیز در بین کودکان بیشتر است. مصرف مکمل زینک باعث کاهش طول دوره و شدت اسهال می گردد. علاوه بر تاثیر مکمل زینک در بهبود علائم بیماری های گوارشی، این عنصر ارزشمند در تقویت سیستم ایمنی بدن نیز موثر است و بدین وسیله در کاهش طول دوران و بهبود علائم ناشی از سرماخوردگی در کودکان مفید می باشد. روی به عنوان ترمیم کننده بافتی وپوستی شناخته شده است. به همین دلیل کودکانی که از اگزما و حساسیت رنج می برند، به طور معمول دارای سطح پایین روی در خون هستند و می توان با دادن فرآورده پروبیوتیک کیدی لاکت زینک به بهبود مشکلات پوستی آنها کمک کرد.